Blog Archives

O Nas

 

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej.

 Jesteśmy firmą z Wrocławia działającą w zakresie usług porządkowych. Specjalizujemy się w jednej z najbardziej skutecznych metod czyszczenia zwaną ekstrakcyjną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie używamy tylko sprawdzonych oraz atestowanych środków.  Pracujemy od poniedziałku do soboty od godziny 8 do godziny 22. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa czasu wolnego. Jeżeli zależy Państwu na szybkim wykonaniu usługi zlecenie możemy wykonać w przeciągu 24h od otrzymanego telefonu określając tym samym czas potrzebny na wykonanie zlecenia.

 

Zajmujemy się profesjonalnym praniem dywanów (wełnianych, akrylowych, poliestrowych, polipropylenowych, syntetycznych, shaggy),   wykładzin (biurowych, domowych, z dłuższym włosiem) czyszczeniem tapicerki meblowej (narożnik, kanapa, sofa, wersalka, fotel, pufa ) i samochodowej.Usuwamy roztocza, alergeny, neutralizujemy przykre zapachy.

Usuniemy każdą plamę, impregnujemy materiały tekstylne wykładziny i dywany

W swojej ofercie posiadamy również osuszacz do dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Korzystamy z profesjonalnych sprzętów marki KARCHER, SANTOEMMA. Używamy tylko oryginalnych wysoko jakościowych środków czystości  renomowanych marek , bezpiecznych dla wszelkich materiałów oraz zdrowia domowników. Radzimy sobie z ciężkimi zabrudzeniami niemożliwymi do usunięcia domowymi środkami czyszczącymi. 

Wykonujemy wszystkie usługi u klienta na miejscu na terenie miasta Wrocławia, oraz okolic w promieniu do 30 km. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem

Dojeżdżamy do Państwa bezpłatnie !!!

Wystawiamy Faktury na życzenie klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

_________________________________________________________________________________________________________

pranie dywanów Wrocław Tapicerki Czyszczenie