Blog Archives

cennik

♦dywany: 8-15 zł m2 (polipropylenowe, poliestrowe, syntetyczne, shaggy, wełniane, akrylowe)

♦wykładziny: 8-14 zł m2

♦narożniki :100-150 zł (do sumy boków 4,5 metra. Powyżej wycena indywidualna)

♦kanapy 2 osobowe, 3 osobowe -100-150 zł

♦wersalki : 90-120 zł

♦fotele : 25-60 zł

♦pufy : 10-35 zł

♦krzesła : 10-25 zł

♦materac : 80-120 zł

poduszki: 5-15 zł 

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

♠fotele : 25-35 zł (sztuka)

♠tylna kanapa : 50-70 zł

♠bagażnik : 20-40 zł

♠boczki drzwi : 5 zł – 15zł

♠dywaniki : 10-20zł

♠podsufitka : 40-70zł

 

*Podane ceny są orientacyjne. Szczegółowa wycena podawana jest przed wykonaniem przez pracownika usługi. Wszystko zależne jest od wielkości, rodzaju materiału oraz stopnia zabrudzenia. Minimalny koszt usługi na terenie Wrocławia wynosi 100 zł. Masz pytania? zadzwoń 731-486-555

O Nas

 

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej.

 Jesteśmy firmą z Wrocławia działającą w zakresie usług porządkowych. Specjalizujemy się w jednej z najbardziej skutecznych metod czyszczenia zwaną ekstrakcyjną. Posiadamy wieloletnie doświadczenie używamy tylko sprawdzonych oraz atestowanych środków.  Pracujemy od poniedziałku do soboty od godziny 8 do godziny 22. Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować się do Państwa czasu wolnego. Jeżeli zależy Państwu na szybkim wykonaniu usługi zlecenie możemy wykonać w przeciągu 24h od otrzymanego telefonu określając tym samym czas potrzebny na wykonanie zlecenia.

 

Zajmujemy się profesjonalnym praniem dywanów (wełnianych, akrylowych, poliestrowych, polipropylenowych, syntetycznych, shaggy),   wykładzin (biurowych, domowych, z dłuższym włosiem) czyszczeniem tapicerki meblowej (narożnik, kanapa, sofa, wersalka, fotel, pufa ) i samochodowej.Usuwamy roztocza, alergeny, neutralizujemy przykre zapachy.

Usuniemy każdą plamę, impregnujemy materiały tekstylne wykładziny i dywany

W swojej ofercie posiadamy również osuszacz do dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej 

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych przez nas usług. Korzystamy z profesjonalnych sprzętów marki KARCHER, SANTOEMMA. Używamy tylko oryginalnych wysoko jakościowych środków czystości  renomowanych marek , bezpiecznych dla wszelkich materiałów oraz zdrowia domowników. Radzimy sobie z ciężkimi zabrudzeniami niemożliwymi do usunięcia domowymi środkami czyszczącymi. 

Wykonujemy wszystkie usługi u klienta na miejscu na terenie miasta Wrocławia, oraz okolic w promieniu do 30 km. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem

Dojeżdżamy do Państwa bezpłatnie !!!

Wystawiamy Faktury na życzenie klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

_________________________________________________________________________________________________________

pranie dywanów Wrocław Tapicerki Czyszczenie